Денис Бойко вже гравець «Дніпра»?

Динамо Київ 8 Червня, 14:42 1277
Денис Бойко вже гравець «Дніпра»?  | 19-27
Виконавчий директор «Дніпра» Андрій Русол розповів, як йдуть переговори з «Динамо» про викуп контракту орендованого голкіпера Дениса Бойка.



- Процес на фінішній прямій. Обговорюємо деталі особистого контракту, - сказав Русол в інтерв'ю неофіційному сайту «Дніпра».