- Процес на фінішній прямій. Обговорюємо деталі особистого контракту, - сказав Русол в інтерв'ю неофіційному сайту «Дніпра».
Денис Бойко вже гравець «Дніпра»?
Виконавчий директор «Дніпра» Андрій Русол розповів, як йдуть переговори з «Динамо» про викуп контракту орендованого голкіпера Дениса Бойка.