Бернард вже награвся у Донецьку

Футбол України 8 Червня, 14:56 1285
Бернард вже награвся у Донецьку  | 19-27
Півзахисник збірної Бразилії після чемпіонату світу може не повернутися в розташування донецького «Шахтаря».

21-річний футболіст отримав вигідну пропозицію від «Манчестер Сіті» і новий сезон може розпочати в таборі англійського клубу, інформує Terra.

Також повідомляють, що агент гравця вже контактував з ФІФА на предмет можливого розірвання контракту з донецьким клубом через небезпечну ситуацію в східній Україні.