«Результат справедливий у тому плані, що збірна України більше заслуговувала перемогти. Вони більше атакували, в українців було більше моментів. У цьому сенсі результат справедливий.
Але ми пропустили на 95-й хвилині, тому розчаровані, що вистояти не вдалося.
У той же час у мене немає претензій до хлопців. Самовіддача у них була на належному рівні», - сказав Казачевіч в ефірі телеканалу «Футбол 1».