«Ми не продовжили контракт тільки лише з причини конфлікту в країні. Жити тут стало дуже складно. Наші сім'ї повернулися до Іспанії ще в грудні. Якби таке трапилося у нас, ми б залишилися, але так як це на відстані 4000 кілометрів», - цитує «Террикон» Альвареса.
«Саме це і вплинуло на наше рішення. Нам боляче, адже ми 4 роки створювали таку машину, якою став «Дніпро», пробилися в Лігу чемпіонів, але тепер не зможемо нею насолодитися.
Останні три місяці були дуже важкими, так що ми зараз відпочиваємо. Якщо Хуанде і отримував якісь нові пропозиції, то навряд чи порахував їх цікавими».