Помічник Рамоса: «Шахтар» має вплив на комітет арбітрів»

Футбол України 9 Червня, 12:07 782
Помічник Рамоса: «Шахтар» має вплив на комітет арбітрів»   | 19-27
Екс-тренер Дніпра з фізпідготовки іспанець Маркос Альварес дав інтерв'ю іспанській Estadio Deportivo.

Екс-тренер Дніпра з фізпідготовки іспанець Маркос Альварес дав інтерв'ю іспанській Estadio Deportivo.

- Чого вам не вистачило для того, щоб виграти чемпіонат України?

- У вересні минулого року це взагалі здавалося нездійсненною мрією, оскільки український чемпіонат монополізований донецьким «Шахтарем». У нього багато влади в Прем'єр-лізі і вплив на комітет арбітрів. Ми могли боротися тільки за друге місце, хоча за останні п'ятнадцять років Дніпро не піднімався вище четвертого (останній раз «Дніпро» «брав бронзу» десять років тому, - прим. Fcdnipro.com).

- Що сталося, коли здавалося, що перше місце вже в руках?

- Скажімо так, була ключова гра, в якій ми грали проти чогось більше, ніж одна команда ... (мабуть, йдеться про матчі в Одесі, - прим. Fcdnipro.com).

- Ніколи раніше не бачили Рамоса таким злим ...

- Хуанде зіткнувся з тренером іншої команди (точно, про Григорчука ... - прим. Fcdnipro.com). Не зарахували гол, який ми забили, до цих пір незрозуміло чому. Після тієї гри стало зрозуміло, що «Шахтар» стане чемпіоном. Знали, що залишилися гри він обов'язково виграє, так грає проти команд, що майже є його філіями.

- Друге місце - це ж теж великий успіх?

- Так, тим більше, що у складі «Дніпра» більше українців ніж, наприклад, в «Шахтарі» і «Динамо», де багато бразильців і португальців високого рівня.

- З ким в Іспанії можна порівняти «Дніпро»?

- «Атлетіко», який завжди в тіні двох топ-клубів. Якби ми перемогли цього року в чемпіонаті України, це було б аналогічно тому подвигу, який здійснили «матрацники».

- Який стиль ви прищепили українській команді?

- Ми хотіли, щоб команда тримала м'яч і грала в пас. Але, у зв'язку з відсутністю гравців з високою індивідуальною майстерністю ми не змогли зробити те, що задумували спочатку. Однак, ми прищепили команді свій, впізнаваний, індивідуальний стиль, який подобався футболістам і вболівальникам.

- Чому не продовжили контракт з «Дніпром»?

- Тільки через політичну ситуацію в країні. З цієї причини наші сім'ї покинули Україну ще в грудні. Рішення не залишатися в «Дніпрі» далося нам з великими труднощами. Було боляче залишати команду, яку ми зробили за чотири роки, залишати її на старті в Ліги Чемпіонів.