Як повідомляє сайт «championat.com», колишній футболіст київського «Динамо» може опинитися у «Наполі».
Після зриву переговорів з придбання у англійського «Тоттенхема» бразильського хавбека Сандро італійський «Наполі» націлився на півзахисника «Рубіна» Романа Єрьоменка. Ініціатором операції є наставник неаполітанців Рафаель Бенітес.
У квітні 2013 казанський «Рубін» грав у чвертьфіналі Ліги Європи з «Челсі», яким тоді керував Рафаель Бенітес. Ймовірно, саме тоді іспанський фахівець звернув увагу на фінського півзахисника.
Єрьоменко провів у складі «Рубіна» 73 матчі в Прем'єр-Лізі з 2011 року, забивши в цілому 11 голів.