Владислав ВАЩУК: "Онищенко досі продовжує фінансувати "Арсенал"

Футбол України 20 Вересня, 15:33 1078
Владислав ВАЩУК: Онищенко досі продовжує фінансувати Арсенал | 19-27
Спортивний директор київського ФК - про останні новини в таборі «канонірів».

- Владиславе Вікторовичу, в якому стані перебуває нині «Арсенал»? Команда їде на наступний виїзний поєдинок?

- Так, «Арсенал» їде в Ужгород. Узагалі, ситуація не відрізняється від тієї, що була раніше. Нам й надалі обіцяють передати документи.

- Пан Онищенко продовжить фінансувати «Арсенал» й надалі?

- Олександр Романович досі продовжує фінансувати наш клуб. Не знаю, скільки ще часу так продов­жуватиметься. Мені тяжко говорити про це.

- Відомо про якісь терміни, чи поки все в підвішеному стані?

- Далі буде видно, зважаючи, як розвиватимуться події. Зрозумійте, це не може тривати вічно.

- Попередній клубний керманич Вадим Рабинович виходив на зв’язок?

- Із Вадимом Зіновійовичем спілкуємося через директора «Арсеналу» Віктора Головка. Жодних термінів не було озвучено. Проте Віктор Іванович говорить, що вони займаються передачею документів.

- Тобто на даний момент команда готується до зустрічі з «Говерлою», а перспективи залишаються туманними?

- Поки не зазираємо в майбутнє. Зараз все залежить од людей Рабиновича.