Привіт від Ленса з Ріо-Де-Жанейро

Динамо Київ 10 Червня, 09:09 1200
Привіт від Ленса з Ріо-Де-Жанейро  | 19-27
Голландський динамівець Джермейн Ленс за допомогою соціальних мереж ділиться фото з Бразилії, куди він прибув разом зі збірною.

Нагадаємо, свій перший матч збірна Голландії зіграє проти збірної Іспанії 13 червня. Початок матчу о 22:00.