Дмитро Селюк: «Боюся, в чемпіонаті України залишиться 6-7 команд»

Футбол України 10 Червня, 10:24 728
Дмитро Селюк: «Боюся, в чемпіонаті України залишиться 6-7 команд»   | 19-27
За півтора місяці до старту УПЛ так і не визначилася з кількістю учасників футбольного сезону-2014/15.

Футбольний менеджер і колишній віце-президент «Таврії» Дмитро Селюк вважає, що в еліті українського футболу повинні приймати участь всього 10 клубів.

- Для мене дуже дивно, що на дворі вже червень, а керівники українського футболу досі не розібралися у формулі майбутнього чемпіонату, - заявив «Известиям» Селюк. - Однозначно, 16 команд вже точно не буде. На мій погляд, оптимальне число - 12, а краще - 10. Спочатку було 16 команд, але київський «Арсенал» збанкрутував, «Волинь» чекає аналогічна доля, «Таврія» та «Севастополь» будуть виступати на Росії. З першої ліги, окрім «Олімпіка», жоден клуб не хоче виступати в Прем'єр-лізі. У тому числі і зайняла друге місце «Олександрія», яка привселюдно заявила про свою відмову. Разом виходить всього 13 команд.

Якщо копнути глибше і провести чесне, а не корумповане ліцензування клубів, то, боюся, залишиться 6-7 команд, - продовжив співрозмовник. - За моєю інформацією, донецький «Металург» через фінансові проблеми також припинить свою діяльність. Крім того, ще пара клубів на ладан дихає. На межі банкрутства і «Карпати». Тому в команді зі Львова виступатимуть тільки місцеві вихованці. Упевнений, що багато клубів підуть за аналогічним прикладом, спираючись на свою молодь.