Поки в Бразилії рахують години до старту ЧС-2014, футболісти топ-клубів ЧУ проводять свої останні дні літніх канікул. «Вести» з'ясували, де саме відпочивають гравці і тренери і за кого вони будуть вболівати на мундіалі.
Провести канікули в Бразилії вирішили гірники Тайсон, Дуглас Коста і Дмитро Чигринський, який проходить там курс лікування. Повіз туди ж сім'ю півзахисник «Металіста» і збірної України Едмар. «Не знаю, чи буде час сходити хоча б на один матч ЧС і чи зможу дістати квиток, але стежити за мундіалем буду, - сказав «Вестям» гравець. - А перемоги бажаю збірній Бразилії».
Поки вболівальники роздумують, в який англійський клуб перейде дніпрянин Коноплянка, він опинився в Іспанії. Там Євген відпочиває з одноклубником Артемом Федецьким і його сином Адріаном. Цікаво, що компанію їм склав головний тренер «Динамо» Сергій Ребров, який перед цим літав на Ямайку на чемпіонат світу з радіоспорту.

Вирішив відпочити від футболу і наставник «Дніпра» Мирон Маркевич. Тренер викроїв час і злітав у Париж на тенісний Ролан Гаррос: «Шкода, що Джоковичу все ніяк не вдається перемогти, - поділився з нами переживаннями Маркевич, який вболівав за серба. - Але і в цей раз Надаль виявився сильнішим на грунті. Але нічого, попереду ще Вімблдон. А поки буде на що подивитися в Бразилії. Зазвичай я вболіваю за Іспанію, але зараз хочу, щоб виграли господарі. Але важливіше, щоб переміг атакуючий футбол і не було тролейбусів в штрафних».