Роман Яремчук: «Мілевський передавав всім великий привіт і сказав, що дуже сумує за Києвом»

Динамо Київ 11 Червня, 14:20 4194
Роман Яремчук: «Мілевський передавав всім великий привіт і сказав, що дуже сумує за Києвом»     | 19-27
Нападник «Динамо-2» Роман Яремчук у ексклюзивному інтерв'ю для 1927.com.ua розповів про свої відносини з Олександром Хацкевичем, оцінив професіоналізм Сергія Реброва та передав привіт від Артема Мілевського.

Нападник «Динамо-2» Роман Яремчук у ексклюзивному інтерв'ю для 1927.com.ua розповів про свої відносини з Олександром Хацкевичем, оцінив професіоналізм Сергія Реброва та передав привіт від Артема Мілевського.

- Як у тебе справи? Як настрій? Чим займаєшся?

- Настрій хороший, зараз вдома у Львові з рідними.

- Чи дали тобі особисту програму, по якій ти б міг тренуватися сам?

- Звичайно дали, підтримую форму.

- Охоче ​​виконуєш чи все-таки змушуєш себе?

- Охоче, ​​бо без футболу можна максимум кілька днів, а потім починаєш нудьгувати за м'ячем.

- Зайвої ваги не набрав?

- (Сміється) Ні, у мене з цим проблем немає.

- На збір з першою командою їдеш?

- Нічого мені ніхто не говорив.

- У чому причина твого рідкісного попадання в основний склад «Динамо-2»?

- Травми. Вибув з ладу, а після такого важко швидко прийти в себе.

- Можливо проскакували думки про зміну клубу або про оренду?

- Я молодий, хочу багато грати. Тому, як і у кожного молодого футболіста, такі думки є.

- На даний момент є якісь пропозиції?

- Я гравець «Динамо» і не хочу поки нічого говорити.

- Чи була у тебе розмова з приводу твого майбутнього в «Динамо» з Олександром Хацкевичем?

- Ні.

- Які у тебе стосунки з Хацкевичем?

- Прекрасні стосунки. Це чудовий тренер і людина, тому я добре себе почуваю під його керівництвом.

- Що скажеш про Сергія Реброва як про людину і як про тренера?

- Спостерігаючи за тренуваннями першої команди, в очі впадає те, що він живе командою. Він віддає всього себе роботі, що свідчить про рівень його професіоналізму.

- А чи є якісь недоліки в Реброва? Можливо, він занадто рано почав «рулити» динамівською машиною?

- Він молодий тренер з великим футбольним досвідом. Я впевнений, що у нього все вийде.

- Як ти вважаєш, Ребров краще Блохіна в плані тактики?

- Не можу відповісти на це питання, тому що не був під керівництвом цих тренерів.

- А якщо подивитися не з боку футболіста, а звичайного глядача?

- При Реброві в очі відразу впадає якийсь план гри, якась стратегія, чого раніше не було видно.

- Яка мета була поставлена ​​перед «Динамо-2» в цьому сезоні?

- Показувати хороший рівень футболу, що, я думаю, у нас вийшло.

- Тобто завдання зайняти якесь певне місце у вас не було?

- Ні.

- Що тобі найбільше запам'яталося в цьому сезоні в «Динамо-2»?

- Те, що я дебютував у великому футболі.

- На кого прагнеш бути схожим в «Динамо», Європі?

- Свого часу Артем Мілевський показував високий рівень футболу, мені дуже подобалася його гра і відданість клубу. А зараз в Европі дуже подобається Ібрагімович.

- Охарактеризуй трьома словами, що для тебе означає «Динамо» Київ.

- Моя дитяча мрія

- Ти особисто хочеш, щоб Мілевський повернувся в «Динамо»?

- Я дуже хочу, щоб Артем повернувся до Києва. Знаючи можливості Мілевського, думаю, у нього все вийде.

- Можливо спілкуєшся з Мілевським?

- Так, спілкуюся. Він передавав всім великий привіт і сказав, що дуже сумує за всіма: і за основою, і за молодими, за усією базою і всім персоналом.

- Як ти вважаєш, за що його обливають таким брудом? Чи можливо, Мілевський справді ще той «гуляка»?

- Не потрібно влазити в чуже життя. Я знаю Артема як великого професіонала.

- Чемпіонат світу 2014. Які очікування? Збираєшся з'їздити на якийсь матч? За кого збираєшся вболівати?

- Буду вболівати вдома за Аргентину.

- Скажи, чим відрізняється твій рівень майстерності від рівня твого конкурента по складу Брауна Ідейє? Чого не вистачає тобі, щоб грати з ним на одному рівні?

- Ідейє - сильний футболіст, у нього є чому повчитися.

- Кому ти мрієш потиснути руку?

- Мессі.

- Якби у тебе було три бажання, то усі три були б пов'язані з футболом?

- Не тільки: здоров'я, сім'я.

- Яка твоя головна мета в «Динамо»?

- Звернути своєю грою увагу тренерів першої команди.

- Повістка в армію приходила?

- Приходила.

- Чи готовий захищати Батьківщину?

- Якщо доведеться, то, звичайно, готовий.

- Якби тобі запропонували стабільне місце в основі одного з клубів України до того ж подвійну зарплатню, ти б перейшов у інший клуб або залишився в «Динамо-2»?

- Крім «Динамо» в Україні ніде не хочу грати.

Розмовляв Ігор Гусаков