Нападник «Динамо-2» Роман Яремчук у ексклюзивному інтерв'ю для 1927.com.ua розповів про свої відносини з Олександром Хацкевичем, оцінив професіоналізм Сергія Реброва та передав привіт від Артема Мілевського.
- Як у тебе справи? Як настрій? Чим займаєшся?
- Настрій хороший, зараз вдома у Львові з рідними.
- Чи дали тобі особисту програму, по якій ти б міг тренуватися сам?
- Звичайно дали, підтримую форму.
- Охоче виконуєш чи все-таки змушуєш себе?
- Охоче, бо без футболу можна максимум кілька днів, а потім починаєш нудьгувати за м'ячем.
- Зайвої ваги не набрав?
- (Сміється) Ні, у мене з цим проблем немає.
- На збір з першою командою їдеш?
- Нічого мені ніхто не говорив.

- У чому причина твого рідкісного попадання в основний склад «Динамо-2»?
- Травми. Вибув з ладу, а після такого важко швидко прийти в себе.
- Можливо проскакували думки про зміну клубу або про оренду?
- Я молодий, хочу багато грати. Тому, як і у кожного молодого футболіста, такі думки є.
- На даний момент є якісь пропозиції?
- Я гравець «Динамо» і не хочу поки нічого говорити.
- Чи була у тебе розмова з приводу твого майбутнього в «Динамо» з Олександром Хацкевичем?
- Ні.
- Які у тебе стосунки з Хацкевичем?
- Прекрасні стосунки. Це чудовий тренер і людина, тому я добре себе почуваю під його керівництвом.
- Що скажеш про Сергія Реброва як про людину і як про тренера?
- Спостерігаючи за тренуваннями першої команди, в очі впадає те, що він живе командою. Він віддає всього себе роботі, що свідчить про рівень його професіоналізму.

- А чи є якісь недоліки в Реброва? Можливо, він занадто рано почав «рулити» динамівською машиною?
- Він молодий тренер з великим футбольним досвідом. Я впевнений, що у нього все вийде.
- Як ти вважаєш, Ребров краще Блохіна в плані тактики?
- Не можу відповісти на це питання, тому що не був під керівництвом цих тренерів.
- А якщо подивитися не з боку футболіста, а звичайного глядача?
- При Реброві в очі відразу впадає якийсь план гри, якась стратегія, чого раніше не було видно.
- Яка мета була поставлена перед «Динамо-2» в цьому сезоні?
- Показувати хороший рівень футболу, що, я думаю, у нас вийшло.
- Тобто завдання зайняти якесь певне місце у вас не було?
- Ні.
- Що тобі найбільше запам'яталося в цьому сезоні в «Динамо-2»?
- Те, що я дебютував у великому футболі.
- На кого прагнеш бути схожим в «Динамо», Європі?
- Свого часу Артем Мілевський показував високий рівень футболу, мені дуже подобалася його гра і відданість клубу. А зараз в Европі дуже подобається Ібрагімович.

- Охарактеризуй трьома словами, що для тебе означає «Динамо» Київ.
- Моя дитяча мрія
- Ти особисто хочеш, щоб Мілевський повернувся в «Динамо»?
- Я дуже хочу, щоб Артем повернувся до Києва. Знаючи можливості Мілевського, думаю, у нього все вийде.
- Можливо спілкуєшся з Мілевським?
- Так, спілкуюся. Він передавав всім великий привіт і сказав, що дуже сумує за всіма: і за основою, і за молодими, за усією базою і всім персоналом.
- Як ти вважаєш, за що його обливають таким брудом? Чи можливо, Мілевський справді ще той «гуляка»?
- Не потрібно влазити в чуже життя. Я знаю Артема як великого професіонала.
- Чемпіонат світу 2014. Які очікування? Збираєшся з'їздити на якийсь матч? За кого збираєшся вболівати?
- Буду вболівати вдома за Аргентину.
- Скажи, чим відрізняється твій рівень майстерності від рівня твого конкурента по складу Брауна Ідейє? Чого не вистачає тобі, щоб грати з ним на одному рівні?
- Ідейє - сильний футболіст, у нього є чому повчитися.
- Кому ти мрієш потиснути руку?
- Мессі.
- Якби у тебе було три бажання, то усі три були б пов'язані з футболом?
- Не тільки: здоров'я, сім'я.

- Яка твоя головна мета в «Динамо»?
- Звернути своєю грою увагу тренерів першої команди.
- Повістка в армію приходила?
- Приходила.
- Чи готовий захищати Батьківщину?
- Якщо доведеться, то, звичайно, готовий.
- Якби тобі запропонували стабільне місце в основі одного з клубів України до того ж подвійну зарплатню, ти б перейшов у інший клуб або залишився в «Динамо-2»?
- Крім «Динамо» в Україні ніде не хочу грати.
Розмовляв Ігор Гусаков