Керівництво ПрАТ «Кримський ТИТАН» (м. Армянськ), в особі генерального директора підприємства Сергія Косенка, який за сумісництвом є президентом футбольного клубу, прийняло рішення розформувати футбольну команду «Титан», - інформують «Новости Крыма».
Про це повідомив член ФК «Титан» Денис Ситник.
Він розповів, що футбольна команда чекала рішення ФІФА щодо включення клубу «Титан» в Чемпіонат Росії. Однак Міжнародна федерація футболу заборонила РФ приймати кримські клуби в свій Чемпіонат, оскільки вони афілійовані до Федерації футболу України.
«Весь цей час футболісти перебували в стані невизначеності, нам не виплатили заробітну плату за травень. А кілька днів тому керівництво клубу повідомило нам, що команда розформовується», - говорить Денис Ситник. За його словами, Сергій Косенко пояснив це тим, що кримська команда не може грати в Чемпіонаті України, а в Чемпіонат Росії її не взяли.
«У всіх футболістів укладені контракти з клубом, у одних вони закінчуються взимку, а в інших через рік. За законодавством вони повинні були попередити нас про розформування команди за 2 місяці і виплатити нам всю заборгованість по зарплаті та премії», - розповідає Денис Ситник.
Команда «Титану» має намір захищати свої права та інтереси, футболісти звернулися до Прокуратури Армянська із заявою з приводу порушення умов контакту, зокрема, невиплати зарплати і премій.
За словами Дениса Ситника, керівництво клубу обіцяє виплатити всю заборгованість тільки в обмін на розірвання контракту з обопільної згоди.
ДОВІДКА. Генеральний спонсор футбольного клубу - завод «Кримський Титан». Команда «Титан» провела 6 міжнародних матчів з командами Болгарії, Угорщини і Польщі. Цього року клуб повинен був відзначити своє 45-річчя.