"Динамо" витратило багато грошей на гравців, але поки вони не одна команда"

Динамо Київ 20 Вересня, 16:13 603
Динамо витратило багато грошей на гравців, але поки вони не одна команда | 19-27
Джероен Сімайс прокоментував перемогу над київським "Динамо" у матчі 1-го туру групового етапу Ліги Європи. Відзначимо, що захисник участі у грі не приймав.

"Я б не назвав перемогу "Генка" неочікуваною, каже Сімайс після поєдинку. - Ми знали, що у нас будуть шанси забити. Ми дуже щасливі, що змогли взяти у Києві три очки. Гра дійсно вийшла дуже важкою.

"Динамо" зіграло трохи не так як ми того очікували. Влітку клуб потратив багато грошей на хороших гравців, але поки вони не одна команда. Ми скористалися з цього.

Ми намагалися грати розумно та організовано. Також важливо було реалізувати свої гольові моменти. У перерві наставник сказав, що ми добре справляємося. Попросив продовжувати грати у такому ж дусі, що ми і зробили.

Радість після матчу? Ми пробули у Києві три дні і не хотіли повертатися додому з порожніми руками."

Нагадаємо, "Динамо" програло "Генку" з рахунком 0:1. Єдиний гол на 62-й хвилині провів Жюльєн Горіус.

У наступному турі кияни зіграють на виїзді проти віденського "Рапіда".
Джерело: Gazeta.ua