Зепп Блаттер: «Колись у футбол можна буде грати на інших планетах»

Світовий футбол 11 Червня, 17:40 966
Зепп Блаттер: «Колись у футбол можна буде грати на інших планетах»    | 19-27
Президент ФІФА Зепп Блаттер на міжнародному конгресі у Сан-Паулу зазначив, що футбол у світі стрімко розвивається.

«Ми повинні подумати про те, щоб в один прекрасний день в футбол можна було грати на інших планетах. Чому б ні? І тоді замість Кубку Світу в нас буде міжпланетна конкуренція», - цитує Блаттера Goal.com.

Нагадаємо, зі швейцарським спеціалістом, який прийшов на посаду голови ФІФА у 1998 році, було пов`язано багато скандалів, пов`язаних з корупцією, проте Блаттер має намір знову балатуватися на вибори, які відбудуться восени 2014 року.