Офіційно: у чемпіонаті України будуть грати 16 команд

Динамо Київ 12 Червня, 10:36 935
Офіційно: у чемпіонаті України будуть грати 16 команд   | 19-27
На зборах власників і керівників клубів Прем'єр-ліги було розглянуто питання формату наступного сезону.

На зборах власників і керівників клубів Прем'єр-ліги було розглянуто питання формату наступного сезону.

В результаті голосування був вирішено, що в наступному сезоні в прем'єр-лізі виступатиме 16 команд.

23 червня на загальних зборах представників клубів буде остаточно оголошений поіменний список команд, які братимуть участь у новому чемпіонаті. До цього дня «Севастополь» має вирішити питання, де він буде грати. Зараз з керівництвом міста ведуться переговори про проведення матчів у Криму.

Одночасно Прем'єр-ліга за ці дні проведе переговори з клубами першої ліги, які можуть брати участь в елітному дивізіоні. Підвищення в класі може статися незалежно від місця, яке команда посіла в попередньому чемпіонаті. Головне, щоб були надані фінансові гарантії, - про це повідомляє xsport.ua.