Генеральний директор телеканалів «Футбол 1» і «Футбол 2» Олександр Денисов розповідає про змінення формату Суперкубка України.
«Тільки що на зустрічі власників і керівників УПЛ одноголосно прийнято рішення. Починаючи з сезону 15/16, якщо клуб виграє і Чемпіонат та Кубок України, в матчі за Суперкубок він грає не з фіналістом Кубка України, а з клубом, який посів у Чемпіонаті 2-е місце.
І це добре. Відтепер Суперкубок України завжди буде видовищним», - написав Денисов на своїй сторінці у Facebook.