До вашої уваги бліц-інтерв'ю з новоспеченим гравцем казахстанського клубу.
Сьогодні в офісі ФК «Актобе» був підписаний контракт з ще одним новачком. Ним став український нападник Олексій Антонов, який в минулому сезоні виступав за одеський «Чорноморець». Угода з форвардом розрахована на 2,5 роки.
Відразу після підписання контракту новачок команди відповів на кілька запитань бліц-інтерв'ю:
- Олексію, по-перше, ласкаво просимо в команду!
- Спасибі!
- Питання, як і всім нашим новачкам - як виник варіант з «Актобе»?
- Він виник ще взимку. Йшли переговори. Зараз надійшла конкретна пропозиція, і я погодився.
- До цього щось знав про чемпіонат Казахстану?
- Знав, але не дуже багато. Знаю, що «Актобе» грав у Лізі Європи проти київського «Динамо».
- Був на матчі в Києві?
- Ні.
- Побажання вболівальникам команди?
- Уболівальникам я бажаю завжди підтримувати команду, залишатися з нею. А ми будемо робити все, що залежить від нас, футболістів. Будемо викладатися на 100 відсотків.