Президент Прем'єр-ліги Віталій Данилов повідомив, що донецький «Металург» буде брати участь у чемпіонаті України в наступному сезоні.
«Я за те, щоб в Прем'єр-лізі грало і 20 команд. Але не можна допустити повторення ситуації, яка в минулому сезоні була з «Арсеналом».
У зборах візьме участь президент «Севастополя». Буде і президент донецького «Олімпіка». За спортивним принципом вийшла в Прем'єр-лігу «Олександрія». Ми запрошували її керівників на збори, але вони відмовилися, тому що у них немає фінансової можливості виступати в Прем'єр-лізі», - цитує слова Данілова tribuna.com.
Також на зборах Данилов заявив, що донецький «Металург» візьме участь у наступному чемпіонаті.