Донецький «Металург» гратиме в Прем`єр-лізі, «Олександрія» відмовилася від участі

Футбол України 12 Червня, 11:11 940
Донецький «Металург» гратиме в Прем`єр-лізі, «Олександрія» відмовилася від участі   | 19-27
Президент Прем'єр-ліги Віталій Данилов повідомив, що донецький «Металург» буде брати участь у чемпіонаті України в наступному сезоні.

Президент Прем'єр-ліги Віталій Данилов повідомив, що донецький «Металург» буде брати участь у чемпіонаті України в наступному сезоні.

«Я за те, щоб в Прем'єр-лізі грало і 20 команд. Але не можна допустити повторення ситуації, яка в минулому сезоні була з «Арсеналом».

У зборах візьме участь президент «Севастополя». Буде і президент донецького «Олімпіка». За спортивним принципом вийшла в Прем'єр-лігу «Олександрія». Ми запрошували її керівників на збори, але вони відмовилися, тому що у них немає фінансової можливості виступати в Прем'єр-лізі», - цитує слова Данілова tribuna.com.

Також на зборах Данилов заявив, що донецький «Металург» візьме участь у наступному чемпіонаті.