Данило Сілва: «Бразилії зіграти у фіналі проти Аргентини теж саме, як в нинішніх умовах для України проти Росії»

Динамо Київ 12 Червня, 11:59 1131
Данило Сілва: «Бразилії зіграти у фіналі проти Аргентини теж саме, як в нинішніх умовах для України проти Росії»  | 19-27
Динамівський бразилець Данило Сілва з нетерпінням чекає початку Кубка Cвіту-2014.

Сьогодні ввечері наш досвідчений захисник, перебуваючи в Києві, збирається дивитись церемонію відкриття турніру, після якої його Бразилія зіграє з Хорватією.

- Данило, які очікування від першого матчу турніру?

- У Бразилії починається справжнє свято. Хоча я далеко від рідної країни, відчуваю це з розмов з друзями, з преси. Збірній Бразилії доведеться нелегко, це перша гра чемпіонату, вся наша велика країна чекає від збірної дива, всі хочуть бачити гарну гру, забиті м'ячі і перемогу. На футболістів чиниться великий тиск, всі чекають, всі дивляться і обговорюють кожного з них. Тут важливо психологічно налаштуватися, витримати. Якщо проти Хорватії зіграємо добре, далі стане трохи легше. Дуже важливо почати турнір з перемоги.

- Від Бразилії чекаєте великої перемоги?

- Вся країна чекає. Але я вважаю, що головним буде просто перемогти Хорватію.

- Кого Домагою Віді і Огнену Вукоєвичу варто побоюватися більше всього?

- У Хорватії дуже досвідчена команда. Вони будуть грати спокійно, нічия їх цілком влаштує. У збірній Бразилії кожен з гравців по-своєму небезпечний, можна перерахувати всіх.

- З ким в одній команді, або проти кого зі складу збірної Бразилії ви грали?

- Таких чимало. Пам'ятаю матчі з Фернандіньо, Бернардом, Жо, Тьяго Сілвою, Раміресом, Фредом, Вілліаном.

- Ваш прогноз, чи стане Бразилія в шостий раз чемпіоном світу?

- Я б цього дуже хотів. Як і фіналу, в якому Бразилія зіграла б з Аргентиною. Цей матч став би окрасою всього чемпіонату світу, це дербі двох кращих команд Америки, у якого дуже довга історія. Це те ж саме, як в нинішніх умовах для України гра проти Росії.