Кількість команд, що беруть участь в новому сезоні Прем'єр-ліги, може автоматично скоротитися до 14.
Київський «Арсенал» і сімферопольська «Таврія» залишили лігу за спортивним принципом, як команди, що посіли 15-е і 16-е місця в підсумковій турнірній таблиці. Донецький «Олімпік» піднявся з Першої ліги в УПЛ. «Севастополь» залишиться в числі учасників ПЛ. За словами президента клубу Вадима Новинського, якщо влада Криму не дозволить команді проводити домашні матчі на півострові, вона буде шукати собі базу і домашній стадіон на материковій Україні.
Що стосується 16-го учасника ПЛ, то на зборах було запропоновано вступити в лігу чернігівській «Десні», яка повинна протягом тижня пройти процедуру ліцензування.
Якщо хоча б одна з двох команд - «Севастополь» і «Десна» - не залагодять всі формальності і не заявляться на новий сезон, ПЛ буде автоматично скорочена до 14 команд, повідомляє УНІАН.
До 23 червня заявки команд на турнір повинні бути остаточно сформовані.