Прем`єр-ліга може скоротитися до 14 команд

Динамо Київ 12 Червня, 12:24 1007
Прем`єр-ліга може скоротитися до 14 команд  | 19-27
Кількість команд, що беруть участь в новому сезоні Прем'єр-ліги, може автоматично скоротитися до 14.

Кількість команд, що беруть участь в новому сезоні Прем'єр-ліги, може автоматично скоротитися до 14.

Київський «Арсенал» і сімферопольська «Таврія» залишили лігу за спортивним принципом, як команди, що посіли 15-е і 16-е місця в підсумковій турнірній таблиці. Донецький «Олімпік» піднявся з Першої ліги в УПЛ. «Севастополь» залишиться в числі учасників ПЛ. За словами президента клубу Вадима Новинського, якщо влада Криму не дозволить команді проводити домашні матчі на півострові, вона буде шукати собі базу і домашній стадіон на материковій Україні.

Що стосується 16-го учасника ПЛ, то на зборах було запропоновано вступити в лігу чернігівській «Десні», яка повинна протягом тижня пройти процедуру ліцензування.

Якщо хоча б одна з двох команд - «Севастополь» і «Десна» - не залагодять всі формальності і не заявляться на новий сезон, ПЛ буде автоматично скорочена до 14 команд, повідомляє УНІАН.

До 23 червня заявки команд на турнір повинні бути остаточно сформовані.