«Вважаю, що в новому чемпіонаті повинні грати 12 команд. Кого викидати? Подивимося. Поки не можу цього сказати. Хоча деякі клуби вважають, що чим більше буде, тим краще. Але я дотримуюся зовсім протилежної думки - краще менше, але краще», - цитує президента «Дніпра» xsport.ua.
«Можу сказати, що Джуліано точно не повернеться в команду. Він сам не хоче грати в «Дніпрі». А ось Коноплянка хоче залишитися в команді. Але у нього є агенти і як справа обернеться далі, подивимося. У ньому був зацікавлений «Тоттенхем», але зараз цей клуб кудись пропав».