Ігор Суркіс: «Боявся, що сьогодні доведеться когось стратити»

Динамо Київ 12 Червня, 13:50 819
Ігор Суркіс: «Боявся, що сьогодні доведеться когось стратити»  | 19-27
Після засідання власників клубів Прем'єр-ліги президент «Динамо» відповів на питання журналістів.

Після засідання власників клубів Прем'єр-ліги президент «Динамо» відповів на питання журналістів.

- Скажу чесно: я боявся, що сьогодні доведеться когось стратити і голосувати за 12 команд в Прем'єр-лізі. Але все пройшло по-іншому - ніхто не хотів ображати колег.

Тепер найголовніше - почати чемпіонат і закінчити його в такому ж складі. Особисто мене обурило запитання про фінансові гарантії клубів.

Мені пропонують дати гарантію в п'ять мільйонів доларів, але це - місячний бюджет клубу. Який сенс у таких гарантіях? Я заплачу зарплату і що тоді? Мене такий підхід навіть трохи ображає, - цитує слова Ігоря Суркіса sport-express.ua.

- 16 команд - це оптимальний варіант для Прем'єр-ліги?

- Ми не можемо нікого виганяти з Прем'єр-ліги не по-спортивному принципу, але й за вуха притягувати нікого немає сенсу. Безумовно, якщо буде 15 команд - це ненормально, тому що будуть паузи в чемпіонаті. Але і виганяти когось ми не маємо права. Всі питання ми вислухали, тепер нам потрібно почекати десять днів, коли все остаточно проясниться. Зараз вже ясно, що чемпіонат не буде складатися з дванадцяти команд, також визначені терміни турніру. Якщо хочете знати думку, то буде або 16 команд або 14 - я в цьому практично впевнений.