Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін розповів газеті «Сегодня» про рішення власників зберегти кількість команд у чемпіонаті України
«Всі проголосували із солідарності. Ніхто не хотів позбавляти колег права грати в Прем'єр-Лізі. Але я - за 12 команд. Адже стовідсоткові фінансові гарантії на сьогодні можуть дати тільки 11 клубів », - сказав Палкін.
Сергій Палкін: «Я за 12 команд в Прем`єр-Лізі»
Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін прокоментував рішення власників зберегти кількість команд у чемпіонаті України.