Виконавчий директор «Десни» Ігор Ушарук прокоментував можливу пропозицію чернігівської команді стартувати з наступного сезону в Прем'єр-Лізі.
«Якщо офіційно надійде така пропозиція, дивлячись на яких умовах, то «Десна» погодиться стартувати в Прем'єр-Лізі. У фінансовому плані клубу під силу впоратися з витратами рівня УПЛ. Звичайно, перебувати не в групі лідерів, але в середині таблиці «Десна» зможе.
Я вже розмовляв з президентом клубу (Олексієм Чеботарьовим - ред.), він сказав, що не проти виступу в Прем'єр-Лізі. Якщо дозволять - він готовий прямо зараз купити для команди базу.
Також очікується реконструкція домашнього стадіону, однак це питання не одного дня. Все також буде залежати від ФФУ: чи дасть вона дозвіл грати на стадіоні імені Юрія Гагаріна в Чернігові або ж ми будемо змушені орендувати, як і клуби з Донецької та Луганської областей, арену десь в іншому місці », - сказав Ушарук.
Директор «Десни»: «Якщо надійде пропозиція від Прем`єр-Ліги, ми погодимося»
Виконавчий директор «Десни» Ігор Ушарук прокоментував можливу пропозицію чернігівської команді стартувати з наступного сезону в Прем'єр-Лізі.