Власник «Дніпра» Ігор Коломойський прокоментував можливу участь чернігівської «Десни» у Прем'єр-Лізі в наступному сезоні.
«Десна» - хороша команда. Чернігів ніколи не був представленим у Прем'єр-Лізі. Гадаю, Ярмоленко допоможе своїй рідній команді», - сказав Коломойський.
Ігорь Коломойський: «Десна» - хороша команда. Гадаю, Ярмоленко допоможе своєму рідному клубу»
Власник «Дніпра» Ігор Коломойський прокоментував можливу участь чернігівської «Десни» у Прем'єр-Лізі в наступному сезоні.