Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував складну політичну ситуацію усередині країни.
«Ми живемо у форс-мажорі. Нам потрібно вселити впевненість у людей. Ультрас поїхали воювати за Україну. Мені вік не дозволяє цього зробити», - ділиться подробицями сьогоднішніх зборів членів УПЛ matchday.ua.
«Я дав команду голосувати за Суперкубок у Львові. Щоб не було розмов», - додав президент киян.