Генеральний директор «Чорноморця» Сергій Керницький перед початком Загальних зборів Учасників Прем'єр-ліги розповів журналістам, що УЄФА поки не дозволило команді приймати суперників по Лізі Європи в Одесі.
- Ми намагалися заявити наш стадіон на ігри єврокубків і збірної України, але, на жаль, ФФУ віднесла Одесу до регіонів з нестабільною політичною ситуацією. І все-таки «Чорноморець» проситиме УЄФА дозволити проведення міжнародних матчів в Одесі. Над цим зараз будемо працювати, - сказав Керницький.