Коломойський: «Придбання будуть. Але чим менше ми витратимо, тим краще - я ж не Курченко»

Футбол України 12 Червня, 16:41 779
Коломойський: «Придбання будуть. Але чим менше ми витратимо, тим краще - я ж не Курченко»  | 19-27
Власник «Дніпра» Ігор Коломойський розповів газеті «Сегодня» про трансфери команди в літнє вікно.

Власник «Дніпра» Ігор Коломойський розповів газеті «Сегодня» про трансфери команди в літнє вікно.

«Купити Коноплянку хотів тільки «Тоттенхем». Але зараз вони якось мляво ведуть переговори.

Придбання? Будуть. Але чим менше ми витратимо, тим краще. Я ж не Курченко», - сказав Коломойський.