Сеск взяв собі четвертий номер. Контракт гравця розрахований на п’ять років. Деталі угоди – поки не відомі.
«Перш за все я хотів би подякувати всім в «Барселоні», де я провів три чудових роки. Це був клуб мого дитинства, і я завжди буду гордий тим, що у мене була можливість виступати за таку велику команду. Мені дійсно здається, що в Прем'єр-лізі у мене залишилися незавершені справи, і тепер відповідний час, щоб повернутися», - сказав Фабрегас.