Сергій РЕБРОВ (головний тренер)
- Я завжди переживаю за своїх друзів, тих футболістів, з якими працюю. Напевно, буду вболівати за ті збірні, які будуть грати наші футболісти, хоча мені імпонує стиль гри збірної Іспанії.
Віталій КОСОВСЬКИЙ (тренер «Динамо» U-21)
- Найбільше я хочу подивитися ігри збірних Бразилії, Аргентини, Німеччини та Іспанії. Мені б хотілося, щоб ці команди показали хороший рівень готовності і брали участь у півфіналах, так як це дійсно збірні світового масштабу. За французів точно не буду вболівати, але, природно, всі ігри «триколірних» я постараюся подивитися.
Александар ДРАГОВИЧ (центральний захисник)
- Можна було б поставити на бразильців, але є відомий факт, що переможець Кубка Конфедерацій потім ніколи не виграє чемпіонат світу. Тому я ставлю на Італію.
Юнес БЕЛАНДА (півзахисник)
- Я жалкував, що збірна України не потрапила на чемпіонат світу. Особливо коли побачив динамівських «збірників» після повернення з Франції. За Францію і буду вболівати на Мундіалі. Думаю ця збірна і зіграє у фіналі з Бразилією. Мрію про повторення фіналу ЧС-1998. На жаль, того матчу я не бачив!
Джермейн ЛЕНС (нападник)
- Всі футболісти нашої збірної хочуть переписати історію чемпіонатів світу (виграти нарешті Кубок Світу після трьох поразок у фіналах - прим.ред.). Це дуже серйозно мене мотивує.
Браун ІДЕЙЄ (нападник)
- Вперед Супер орли! (нік збірної Нігерії - прим.ред.). За золотом! Люблю вас хлопці, вдалої гри в Бразилії!
Андрій ЯРМОЛЕНКО (нападник)
- Вболівати я не буду ні за кого. Просто буду дивитися хороший футбол, насолоджуватися видовищем і, звісно, трохи шкодувати про те, що в Бразилії не буде української збірної.
Сергій Ребров та інші динамівці про своїх фаворитів на ЧС-2014
Пропонуємо вам ознайомитися з думкою динамівців стосовного збірних, за якими на Мундіалі вони будуть спостерігати з особливим інтересом.