Тимощук: «У Бразилії буду вболівати за Клозе»

Футбол України 13 Червня, 11:04 624
Тимощук: «У Бразилії буду вболівати за Клозе»    | 19-27
Півзахисник збірної України розповів про відпустку та Чемпіонаті світу.

Анатолій Тимощук у свою відпустку відвідав фінал Ліги чемпіонів і зіграв у благодійному матчі.

- Як проходять ваші канікули?

- Відпустка почалась з поїздки на фінал Ліги чемпіонів, після чого поїхав в невеличке голландське місто Ситтард на запрошення Фернандо Ріксена, який запросив своїх друзів на благодійний матч. Крім Фернандо, за команду «Друзів Ріксена» виступали Шота Арвеладзе, Шаболч Хусті, Івіца Крижанац, відомі гравці голландської збірної, а також тих клубів, в яких виступав Ріксен протягом кар'єри. У цьому матчі результат гри не був визначальним, оскільки всі намагалися підтримати Фернандо в його прагненні і боротьбі і допомогти перемогти хворобу. Після цього матчу я відправився в Мюнхен, щоб провести відпустку в колі сім'ї, з дружиною та дітьми, - цитує слова Тимощука vesti.ua.

- Кого будете підтримувати на мундіалі в Бразилії?

- Постараюся стежити за ходом Чемпіонату світу, буду вболівати за своїх друзів, з якими виступав протягом кар'єри в одному клубі. Якщо говорити про персональну підтримку, то буду вболівати за свого друга Мирослава Клозе, який у недавньому матчі побив рекорд Герда Мюллера за забитими м'ячами за збірну Німеччини і має хорошу можливість стати кращим бомбардиром в історії чемпіонатів світу.