Андрій Шевченко: «Четверте місце - це катастрофа для «Динамо»

Динамо Київ 13 Червня, 13:03 1037
Андрій Шевченко: «Четверте місце - це катастрофа для «Динамо»   | 19-27
Екс-нападник київського «Динамо» Андрій Шевченко прокоментував результати виступу своєї колишньої команди в останньому чемпіонаті України.

«Чи можна назвати четверте підсумкове місце в чемпіонаті України катастрофою для київського «Динамо»? Думаю, моя відповідь на це питання зрозуміла, тут навіть не треба нічого говорити, враховуючи, що для мене значить цей клуб», - цитує слова Андрія Шевченка dynamo.kiev.ua.

«Так, треба визнати, це катастрофа. Але зараз головне не розмірковувати на цю тему, а зробити все для того, щоб в наступному чемпіонаті виправити ситуацію. У цьому зв'язку дуже здорово і важливо з психологічної точки зору, що минулий сезон «Динамо» завершило завоюванням Кубка України. Вірю, що цей тріумф стане відправною точкою для успіхів команди в наступному сезоні», - сказав Шевченко.