Капітан збірної Хорватії та донецького «Шахтаря» Даріо Срна прокоментував результат матчу-відкриття ЧС-2014.
«У цьому матчі сталося вбивство. Негарно так відкривати чемпіонат світу. Не кажу, що винна збірна Бразилії. Справа в судді. Кожен день ми говоримо про чесну гру. У мене капітанська пов'язка з написом «фейр плей». А де ця чесна гра? Я не бачу. Цей арбітр не заслуговує судити матчі такого рівня. А я пишаюся, що моя збірна відкрила такий турнір. І пишаюся, як ми зіграли з Бразилією. Просто було видно, що суддя не хотів, щоб господарі програли, - цитує Срну «Советский спорт».
«Чи стежу я за подіями в Донецьку? Стежу і переживаю. Зідзвонювався з друзями. Сподіваюся, все буде добре і в наступному сезоні «Шахтар» гратиме перед своїми уболівальниками на «Донбас Арені». Чи збираюся я йти з «Шахтаря»? Ніколи в житті».