Леонід Буряк: «48 млн. жителів мають право на те, щоб у країни була професійна ліга»

Динамо Київ 13 Червня, 18:28 824
Леонід Буряк: «48 млн. жителів мають право на те, щоб у країни була професійна ліга»  | 19-27
Володимир Мунтян та Леонід Буряк поділилися своїми думками щодо скорочення команд в УПЛ.

«Думаю, що 47-48 млн. жителів мають право на те, щоб у країни була професійна ліга, як мінімум з 16-ма командами.

Ми не Шотландія, у нас дуже багата традиція, у нас велика територія, і кожен регіон України, я вважаю, має право на свою команду.

Я думаю, це все тимчасово. Потрібно думати про хороше, потрібно планувати. Може є проблеми в економічному плані, але Україна - футбольна держава, і я думаю, найоптимальніший варіант - з 16-ма командами», - підсумував Буряк.

«Якщо б не було у нас таких подій, тоді б кожен здивувався і про це навіть питання ніхто б не ставив, чому 12-ть.

16-ть як було, так має бути! Але на сьогоднішній день ситуацію потрібно розглядати з точки зору ситуації в країні.

Станом на сьогодні, ті команди, які будуть брати участь у Прем'єр-лізі, повинні бути фінансово стабільні. Тому те рішення, яке буде прийнято, воно і буде правильним«, - розповів Мунтян журналістам телеканалу «Київ».