Роббен: «Ми не виграли кубок, це не 2010 рік»

Світовий футбол 14 Червня, 05:47 1292
Роббен: «Ми не виграли кубок, це не 2010 рік»   | 19-27
Вінгер збірної Голландії та мюнхенської «Баварії» прокоментував вчорашню впевнену перемогу своєї збірної над збірною Іспанії.

«Ми щасливі. Я дуже пишаюся своєю командою. Це був наш день. Своєю грою я довів, що знаходжусь в хорошій формі», сказав Роббен SPORTV в Бразилії.

«Це всього лише груповий етап, так що це не помста. Ми не виграли кубок, це не 2010 рік. Ми повиннізаспокоїтись та скористатися цією перемогою. Можливо, це додасть команді впевненості, але це тільки початок. Тепер все, що потрібно – готуватись до гри проти Австралії».