«Поки немає необхідності для революції. Ми не виграли, але будемо рухатися далі і спробуємо виграти наступну гру», - сказав Вінсенте дель Боске SPORTV.
«Це дуже тонкий момент для нас. Ми всі повинні спробувати вирішити цю проблему, бити Чилі і рухатися далі.
Це спорт, ми повинні змиритися з поразкою. Вони були кращими в другій половині матчу: у них було більше шансів, багато вільного простору, ми були занадто слабкі в обороні. Були помилки, але ми всі боролися за результат. Ми помилилися тактично, мова не йшла не про фізичний стан».