Пеле: «Особливо боюсь Озіла та Мюллера»

Світовий футбол 14 Червня, 07:58 1022
Пеле: «Особливо боюсь Озіла та Мюллера»    | 19-27
Ікона бразильського футболу Пеле розповів німецьким ЗМІ, що його непокоїть потужність «бундестіму».

«Бразилія – фаворит. Ми граємо вдома та маємо хорошу команду. Проте, я дійсно поважаю німецьку збірну. Разом зі збірною Іспанії – це дві найсильніші команди Європи.

Я боюсь гострих дій кожного футболіста німецької збірної. Особливо – Месута Озіла та Томаса Мюллера. Вони можуть бути найнебезпечнішими.

Франц сказав мені, що він дуже задоволений німецькою командою. У них є багато молодих хороших талановитих гравців. Півзахист, напевно, сильний як ніколи досі.

Проте зірковий склад не гарантує перемоги в чемпіонаті. У 1982 році Бразилія мала таких виконавців як Зіко, Сократ, Едер, а титул виграла збірна Італії».