Віталій Годулян: «Арбітрам теж потрібна ігрова практика»

Футбол України 14 Червня, 20:51 698
Віталій Годулян: «Арбітрам теж потрібна ігрова практика»   | 19-27
Колишній арбітр ФІФА Віталій Годулян в ефірі програми «Оле, Мундіаль!» На телеканалі «Футбол 1» висловив свою думку, чому на старті Чемпіонату Світу виникло стільки суддівських помилок:

- Я, звичайно ж, буду захищати своїх колег. Мені важко погодитися з думкою, що в цих матчах арбітри допускали суттєві помилки. Ми побачили 4 чудових і видовищних матчі, в яких на першому місці були не судді, а футболісти. Поки на рахунок матчу істотно вплинула лише помилка в матчі Бразилія-Хорватія. Неприємно, що вони трапляються, проте у футболі від цього нікуди не дітися. Хотілося б відзначити, що перед початком мундіалю всі команди провели по кілька товариських ігор. Арбітри ж при цьому, напевно, не мали ігрової практики, а вона їм теж потрібна. Важко, не маючи майже місяць офіційних ігор, вийти відразу ж на такому рівні при повних трибунах і не помилятися.