Анатолій Дем`яненко: «Без скандалу не обійдеться»

Динамо Київ 15 Червня, 15:44 720
Анатолій Дем`яненко: «Без скандалу не обійдеться»       | 19-27
Багаторічний капітан київського «Динамо» поділився своїми враженнями від перших днів чемпіонату світу

.

- Звичайно, в перші дні, не обійшлося без неприємностей, - розповів кореспонденту «СЕ» відомий у минулому футболіст, який добре знає, що таке чемпіонат світу. - Це, в першу чергу, стосується рівня суддівства. Вже після матчу-відкриття стало зрозуміло, що цей турнір не обійдеться без скандальних ситуацій. Вже одне тільки те, що Бразилію з Хорватією на поле вивів японський арбітр, викликало іронічну посмішку. А коли після гри з'ясувалося, що він до того ж ще й не говорить по-англійськи, стало не до сміху. Впевнений, не одному мені здається, що суддя, який обслуговує матчі такого високого рівня, просто зобов'язаний володіти мовою міжнародного спілкування.