Ультрас київського ФК «Динамо» за кілька днів зібрали через соц.мережі більше 300 кг провізії і речей для батальйону «Азов». Про це LB.ua розповів представник ультрас Артем Худолеев.

Фанати розмістили в соцмережах заклик допомогти добровольцям, що входять до складу батальйону «Азов». Після чого люди почали масово нести на склад на вул. Саксаганського, 66 б продукти та потрібні речі.
«Першу партію допомоги ми вже відправили нашим хлопцям. Найчастіше люди приносять консерви, шкарпетки, сухі сніданки, печиво» - розповів він.


Нагадаємо, на початку червня група ультрас київського футбольного клубу «Динамо» вступила в спецбатальйон «Азов». Добровольчий батальйон МВС України «Азов» був створений за ініціативою патріотично-налаштованих громадян України, за підтримки ряду народних депутатів. Основна мета створення підрозділу - легалізувати добровольців, охочих воювати з терористами на Сході України і забезпечити їх необхідною зброєю. Бійці батальйону широко відомі в інтернеті як «чорні чоловічки».
Детальніше про потреби та куди приносити речі ТУТ