Кожен четвертий бельгієць взяв відгул на роботі, щоб подивитися матч з Алжиром

Світовий футбол 17 Червня, 10:45 777
Кожен четвертий бельгієць взяв відгул на роботі, щоб подивитися матч з Алжиром   | 19-27
Вболівальники чекають нових перемог від своїх кумирів, які не програли жодного матчу в ході відбіркового турніру.

Кожен четвертий бельгієць взяв у вівторок відгул або відпросився з роботи раніше, щоб подивитися стартовий матч своєї національної збірної на чемпіонаті світу з футболу в Бразилії з командою Алжиру.

Тим часом, спостерігачі відзначають, що, незважаючи на очевидні достоїнства бельгійських футболістів, їх зайве звеличення в ЗМІ та масована рекламна кампанія можуть мати зворотний ефект.

На думку головного тренера збірної Бельгії Марка Вільмотса, результат майбутнього матчу з алжирцями може помітно вплинути на загальний психологічний стан «червоних дияволів», які не мають досвіду виступів на турнірах такого високого рівня.

Востаннє бельгійці виходили у фінальну стадію ЧС в 2002 році, коли на турнірі в Японії і Південній Кореї грали в одній групі з росіянами, японцями і командою Тунісу.

«Досвід не можна купити, його можна тільки заробити, - передає слова Вільмотса itar-tass.com з посиланням на місцеву пресу. - У нас в команді всього один гравець, який виступав у фінальних стадіях чемпіонатів світу - це Даніель ван Бюйтен, якому зараз 36 років. Мені важко уявити, як мої гравці поведуться в першому для них матчі на турнірі такого рівня. Тому матч з Алжиром дуже важливий для нас, так як від нього залежатиме психологічний стан гравців. У нас зібрані хороші футболісти, якщо виконають тренерську установку - доб'ються успіху».