Ракицький: «У Криму все спокійно, добре»

Динамо Київ 17 Червня, 13:09 911
Ракицький: «У Криму все спокійно, добре»  | 19-27
Захисник донецького «Шахтаря» Ярослав Ракицький має своє бачення ситуації, яка склалася на окупованому півострові.

Офіційний сайт «Шахтаря» вирішив підбити підсумки відпустки, подзвонивши Ярославу Ракицькому:

– Ярославе, як минула відпустку?

– Відпочивав у Криму. Зараз у Дніпропетровську в батьків.

– Чи позначилася якось політична ситуація на відпочинку в Криму?

– Ні, жодним чином. Крим залишається Кримом. Усе спокійно, добре. Там і зараз відпочиває багато людей із Донецька, Дніпропетровська та інших міст. В основному там українці.