Офіційний сайт «Шахтаря» вирішив підбити підсумки відпустки, подзвонивши Ярославу Ракицькому:
– Ярославе, як минула відпустку?
– Відпочивав у Криму. Зараз у Дніпропетровську в батьків.
– Чи позначилася якось політична ситуація на відпочинку в Криму?
– Ні, жодним чином. Крим залишається Кримом. Усе спокійно, добре. Там і зараз відпочиває багато людей із Донецька, Дніпропетровська та інших міст. В основному там українці.