Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков у свої конференції на «MatchDay» дуже критично висловився на адресу суддівства ЧС-2014.
«Почали Чемпіонат світу з гівна. Хтось ще має претензії до українських арбітрів? Зате продовжили настільки весело, що про арбітрів довелося забути і - тихо, нікому! - Мало не зрадів, що в Бразилії немає нашої команди. Я б не витримав такого напруження, я б з глузду з'їхав ... Воно і так все позамежно, може, до другого туру трошки заспокоїться», - написав Франков.