Сергій Ребров: «Ми всі вболіваємо за хлопців, котрі грають на ЧС-2014»

Динамо Київ 18 Червня, 08:21 1117
Сергій Ребров: «Ми всі вболіваємо за хлопців, котрі грають на ЧС-2014»  | 19-27
Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров в коментарі клубному телебаченню розповів про плани на збір.

«Динамівці-гравці національних збірних приєднаються до нас вже в Австрії. Гравці нашої збірної України - в київському аеропорту 19 червня, коли ми летітимемо до Австрії. Там ми будемо до 2 липня, а після невеликої перерви, знову повернемося туди. І після закінчення підготовки, швидше за все, безпосередньо звідти полетимо на гру Суперкубку. Абсолютно всі готові, всі хочуть працювати. Головне, щоб всі були здорові, а в тому, що у них є бажання і потенціал - я впевнений.

Ми всі вболіваємо за хлопців, котрі грають на ЧС-2014. Звичайно, для клубу було б добре, якби вони повернулися раніше, але безумовно заради самих хлопців ми будемо вболівати, щоб вони пройшли якомога далі».