Денис Бойко: «Контракт з «Дніпром» поки не підписаний, переговори йдуть»

Динамо Київ 18 Червня, 08:32 839
Денис Бойко: «Контракт з «Дніпром» поки не підписаний, переговори йдуть»   | 19-27
Голкіпер Денис Бойко, права на якого належать київському «Динамо», пройшов медогляд разом з футболістами «Дніпра» перед стартом підготовки до нового сезону.

- Денис, як відпочив?

- Добре.

- Наскільки вдається стежити за чемпіонатом світу? Що найбільше запам'яталося?

- Якщо брати окремі матчі, то, напевно, не буду оригінальним, найбільш яскраве враження на даний момент залишив матч Іспанія-Голландія.

- Чи вдається висипатися, у зв'язку з тим, що багато ігор проходять за північ?

- Я дивлюся ігри, які починаються в десять вечора і після цього лягаю спати. Нічні матчі вдається подивитися вже в записі або в оглядах.

- Ну і основне питання. Тебе вже можна назвати повноцінним гравцем «Дніпра»?

- Це питання краще адресувати Андрію Вікторовичу Стеценко. Поки ще контракт не підписаний, переговори за ним йдуть. Але я сподіваюся, що все буде нормально.