Андрій Цуріков: «Маємо довести, що «Динамо» може вигравати чемпіонат»

Динамо Київ 18 Червня, 10:09 890
Андрій Цуріков: «Маємо довести, що «Динамо» може вигравати чемпіонат»    | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» Андрій Цуріков розповів про свою відпустку і плани команди на найближчий сезон.

Півзахисник київського «Динамо» Андрій Цуріков розповів dynamo.kiev.ua про свою відпустку і плани команди на найближчий сезон.

- Я відпочивав з друзями на Азовському морі. Хоч і не було великої кількості часу, я встиг добре відпочити. Звичайно, було страшно. Зараз скрізь неспокійно. Але ми намагалися про це не думати. Добре, що ніяких проблем не було. Я думаю, часу вистачило для відновлення. Я навіть встиг скучити за футболом, тому зараз ми будемо працювати з новими силами.

Перемога в Кубку має величезне значення для «Динамо» в психологічному плані. Ми хороша команда, яка може вигравати і чемпіонат. У цьому сезоні ми все це повинні показати на полі. Я вважаю, що в чемпіонаті потрібно залишати шістнадцять команд. Це буде краще для України.

Чи стежу я за ЧС-2014? Так, звичайно. Багатьох вразила збірна Нідерландів, але я вболіваю за збірну Португалії з дитинства. І буду підтримувати і вірити в них до останнього. Головними претендентами на перемогу зараз виглядають збірні Голландії та Німеччини. Думаю, Бразилія буде серйозно боротися. Сподіваюся, що збірна Португалії пройде далеко, - заявив Цуріков.