Сергій МОРОЗОВ: "У "Динамо" можуть бути великі проблеми"

Динамо Київ 6 Серпня, 10:21 682
Сергій МОРОЗОВ: У Динамо можуть бути великі проблеми | 19-27
Екс-футболіст луганської "Зорі" Сергій Морозов прокоментував гру київського "Динамо" у матчі прем'єр-ліги з донецьким "Шахтарем".
Екс-футболіст луганської "Зорі" Сергій Морозов прокоментував гру київського "Динамо" у матчі прем'єр-ліги з донецьким "Шахтарем".
 
"За останні роки у" Динамо "не було такої кваліфікованої групи гравців.
 
Адже зараз в команді зібрані футболісти, практично кожен з яких грає за свою національну збірну - Голландії, Португалії ...
 
І вже не раз говорили, що у тренерського штабу Блохіна може виникнути проблема в управлінні цією групою гравців.
 
Якщо у нього вийде зробити те, що зробив у минулому році Луческу, у якого в тонусі було 22-23 гравця, що грали на три фронти, то "Динамо" буде боротися за високі місця.
 
Якщо ні, то у "Динамо" можуть бути великі проблеми.
 
Мені здалося, що в недільному матчі це поки ще не зовсім видно. Скажімо, що  Ленс, який вийшов на заміну зробив ласку київському "Динамо", тому що не потрапив у стартовий склад.
 
Вийшов Ідейє - та ж картина. Бачу і в цьому, мені здається, є момент управління. І в цілому слабо зіграли три гравці "Динамо" - Ярмоленко, Тремулінас, про якого багато говорили в світлі дуелі з Срною, і Беланда. Він тільки гол забив, а так - його потрібно було знімати раніше ", - цитує експерта" Террикон ".