Голландський легіонер київського «Динамо» Джермейн Ленс потрапив у список інтересів міланського «Інтера» і «Наполі», повідомляє видання Voetbal International.
За інформацією джерела, 26-річний нападник заявив, що збирається залишити Україну через нестабільну ситуацію. Щоправда, поки що жоден з клубів не вступав у переговори з офіційними пропозиціями.
Також повідомляється, що у послугах Ленса зацікавлені чимало європейських клубів, серед яких: «Евертон», «Мілан» та «Рома», а тепер до цього списку приєднались ще два клуби Серії А - «Наполі» та «Інтер».
Зазначимо, що рік тому «Динамо» придбало Джермейна Ленса за дев'ять мільйонів євро, а річна зарплата футболіста в Києві складає два мільйони євро.