.
Сьогодні в соцмережах роcійські вболівальники «знищили» свою збірну за «невдалий» результат в матчі з Південною Кореєю. Російські фани вважають, що «слабких» корейців треба було перемагати, а нічия - це стартовий провал на ЧС-2014. Спробуємо розібратися, чому у росіян така завищена оцінка своєї збірної.
Європейський відбір ЧС-2014
Росіянам затьмарило розум від успішного відбору. Росія виграла свою групу, обійшовши Португалію з Кріштіану Роналду.

Рейтинг ФІФА
Якщо росіяни подивляться в рейтинг ФІФА, то не зможуть заснути і цієї ночі. Росія - 19 місце, а Корея - 57.
Загальна вартість команди
Справа в тому, що збірна Росії, за версією авторитетного порталу transfermarkt.co.uk, коштує дорожче за Корею на 115 млн. фунтів (161,74 проти 45,69).
Слабкий виступ Кореї у відборі ЧС-2014
Збірна Південної Кореї не дуже вдало провела відбір і з великими труднощами потрапила на ЧС-2014. У своїй відбірковій групі четвертого раунду азійського відбору корейці посіли 2 сходинку, набравши по 14 очок з Узбекистаном, який фінішував третім. Перше місце посів Іран, який обійшов Корею на два пункти.
Тренер
Збірну Росії тренує відомий фахівець Фабіо Капелло, який є найбільш високооплачуваним тренером серед команд-учасниць ЧС-2014 - майже 7 млн. фунтів у рік. Тренер корейців Хонг Мьюн-Бо отримує лише 473 тис. фунтів.
Великодержавний шовінізм
Після останніх подів в Україні, у Росії спостерігається сплеск гіперпатріотизму. Росіяни зараз ведуть активну боротьбу із Заходом не розуміючи, що їх використовують у своїх цілях не дуже порядні лідери країни. Тому зараз кожен вболівальник збірної Росії врпевнений, що команда здатна на «одній нозі» вийти з групи та боротися за Кубок світу.

Що сталося насправді?
Росіяни або не розбираються у футболі, або просто не бачили вчорашню гру. Почнемо з того, що в складі збірної Кореї є багато гравців, які грають в Англії та Німеччині, а зірка Сон Хюнь-Мін представляє четверту команду Німеччини - «Байєр». У збірній Росії всі гравці представляють вітчизняний чемпіонат. Для великої кількості з них цей ЧС-2014 не тільки перший за 12 років, а й останній у кар'єрі, бо деяким лідерам вже за «тридцятку». Російські футболісти часто не могли «зв'язати» два паси, а робили ставку лише на фізичну перевагу. Корейці виглядали більш технічно, а в росіян у грі важко було побачити натяк на думку. Збірна виглядала мляво. Тому нічия - це той результат, за який російські фани повинні дякувати, якщо не своїй збірній, то Богові.

Думка експерта Еспресо.TV, тренера Олега Федорчука
Росія - не дуже сильна збірна. Гра показала, що корейці швидші за росіян. Якщо дивитися заявку, то їм нема ким підсилювати атаку. Є лише Кокорін, Кержаков та молодий Канунніков з «Амкару». У Росії немає цікавих особистостей. На ЧС люди вболівають за особистості. У росіян немає таких персонажів, на яких хочеться дивитися. Не дарма жоден гравець росіян не грає у Європі. В групі H, де грає Росія, всі команди рівні. Особливу увагу заслуговує збірна Бельгії, бо там є цікаві гравці. На мій погляд, нинішня збірна Росії - найслабша за останні роки.
