Раніше повідомлялось про те, що київське «Динамо» проведе товариську гру з іспанским «Атлетіком» з Більбао, однак, як стало відомо Dynamo.kiev.ua, інформація іспанських ЗМІ про проведення 19 липня контрольного матчу між київським «Динамо» і «Атлетиком» з Більбао не відповідає дійсності.
Український та іспанський клуби дійсно вели переговори про організацію такого спарингу в ході другого збору «Динамо» в Австрії, але не зійшлися щодо термінів проведення матчу. Іспанці наполягали на тому, щоб цей поєдинок відбувся не раніше 21 липня, але такий варіант повністю виключений для «біло-блакитних», на яких, нагадаємо, 22-го липня чекає матч за Суперкубок з донецьким «Шахтарем».
Втім, питання по контрольному матчу «Динамо» - «Атлетик» остаточно з порядку денного не знято. Якщо іспанський клуб погодиться провести спаринг з киянами не пізніше 19-го липня, то цей матч відбудеться. Про це повідомив головний тренер «Динамо» Сергій Ребров.
«Нам би було дуже цікаво і корисно зіграти з «Атлетиком». І ми хочемо провести такий матч! Але як ми його можемо проводити 21-го липня в Австрії, якщо на наступний день ми вже повинні грати з «Шахтарем» за Суперкубок України? Якщо «Атлетик» погодиться провести такий спаринг, скажімо, 19-го липня, то матч обов'язково відбудеться», - сказав Ребров.